Важи за една од најубавите жени на светот, но кога ја извади шминката никој не можеше да ја препознае

28 јануари, 20190
кејт 2

Кејт Мос беше забележана од стана на папараците во опуштена прошетка со пријателите.

Манекенката Кејт Мос, е фотографирана на прошетка со пријателите, без шминка и како да не личи на самата себе! На социјалните мрежи постојано има коментари како изгледа кога нема рефлектори околу неа.

За своите 45 години, Кејт изгледа феноменално и никој не може тоа да го оспори.

Сепак, на фотографиите од папараците не изгледа како една од најубавите жени на светот, како што многумина мислат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber