„Ангелот“ на карневал!

11 март, 20190
ангел

Згодната сопруга на фудбалерот облече … синџири?

Изабел Гулар е бразилски модел, „ангел“ на брендот Victoria’s Secret која минатата година се појави на сите насловни страници како „најубавата жена на Мундијал“.

Изабел е сопруга на Кевин Трап, живеат во Германија, но ја користи секоја можност да го посети својот роден Бразил, особено кога е во тек карневалот!

Погледнете!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=50&v=x_C5WNX91I8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber