Ariana Grande го откажа настапот на Grammy

7 февруари, 20190
ariana

Ариана Гранде, која веќе ја знаат и птиците на гранките, требаше да настапи на овогодинешните Греми, а сега, очигледно, нема ниту да се појави на церемонијата.

Овогодинешното доделување на Греми наградите, ги следат драми од самиот почеток. Имено, Bebe Rexha излезе во јавноста со изјава дека ниту еден дизајнер не сака да ја облече за наградите бидејќи носи број 38, а сега и Ариана Гранде одлучи да ја бојкотира церемонијата на доделувањето на наградите.

Таа им замери бидејќи Греми не ѝ дозволиле сама да ја одбере песната со која ќе настапува. Поради сево ова Аријана се налути и одлучи да не ги толерира таквите одредби и ја откажа целата своја изведба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber