Ох, не!

7 февруари, 20190
sofija

Убавицата има лоши вести за сите оние кои сакаат да ја гледаат на малите екрани!

„Modern Family“ за првпат беше емитувана во 2009. година. Сега продуцентите најавија дека тековната сезона ќе биде последна.

Серијата го следи семејството Pritchett од Лос Анџелес и сите нивни случувања. Веќе неколку години освојува награди, има Emmy Awards и во моментов е најдолгата ТВ-комедија на мрежата „ABC“.

Главните улоги ги толкуваат Ed O’Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Phil Traill, Ariel Winter и други. Последната сезона ќе се емитува во 2020. година. Потсетете се на најдобрите моменти и на Софија во серијата!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber