Bella Hadid знае како да изгледа елегантно дури и во crop-top!

17 мај, 20190
bella

Сигурно сте забележите дека Bella Hadid обожава ретро спортски парчиња, а со нејзината најнова комбинација ни покажа и тие парчиња може да изгледаат елегантно.

На ексклузивната вечер во Кан, во организација на францускиот Vogue, Bella, се појави одлично расположена и насмеана, а нејзиниот фустан совршено се вклопува со нејзиното расположение. За оваа прилика, Bella одбра crop-top и прекрасно здолниште со неутрални тонови од пролетната колекција на Dior инспирирана од балетот. Елегантната комбинација Bella ја комплетираше nude чевли и сатенско издание на популарната тaшна во облик на седло, а малку неуредната собрана коса и долгите шишки дадоа доза на разиграност на комбинацијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber