Нешто чудно е снимено во океанот: Необични суштества во квадратна форма кои се движат истовремено!

17 мај, 20190
Capture

Дрон организацијата која го снима океанот со цел да ги советува сурферите за состојбата на отвореното море забележа неверојатна глетка.

Чудни суштества во квадратна форма беа забележани како се движат правилно распоредни во водите на плажата Бонди во Австралија.

Дронот всушност снимил раи кои пливаат заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber