Бидете забележани: Нова make-up линија за вечерно излегување

9 април, 20190
sminka

Популарниот бренд Glossier има нова, уште посјајна линија – Glossier Play.

https://www.instagram.com/p/Bu1dZaHniYN/?utm_source=ig_embed

Како што изјави директорката на компанијата Емили Вајс, првата колекција е најдобро да ја користите во текот на денот, а новата кога ќе сакате да се нашминкате навечер.

https://www.instagram.com/p/BvU21T_ByTf/?utm_source=ig_embed

Станува збор за забавни, весели и впечатливи бои.

https://www.instagram.com/p/BulkKdsnaq_/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber