Blake Lively на Instagram објави фотографија од својата супер организирана make – up колекција

5 април, 20190
black

Мора да признаеме дека и завидуваме.

Blake Lively на Instagram сподели како изгледа нејзината залиха од шминки – a изгледа дека е фан на методата KonMari. И се восхитуваме колку е организирана! Блејк е позната по својата природна убавина и прекрасната кожа, брановитата руса коса и долгите трепки. Нејзините make – up производи се во согласност со оваа вибрација. Јасно е дека омилени и се производите кои ја прават нејзината кожа супер сјајна и ги дефинираат нејзините јаболчници. Таа исто така е обожавател на природни производи за усни. Тоа е во основа шминка која што сакате да ја носите секој ден, не само за специјални пригоди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber