Наскоро нова колекција на обувки и облека: Beyoncé ја најави соработката со популарниот бренд

5 април, 20190
BB

Beyoncé, на социјалните мрежи, најави нова соработка, креативно партнерство со Adidas.

Поп-ѕвездата рече дека планира да креира и развива нови колекции на обувки и облека за овој бренд, пренесува AP.

Beyoncé, исто така, планира повторно да ја започне својата линија на спортска облека „IVY Park“ со Adidas.

https://www.instagram.com/p/Bv1lGu0hc0s/?utm_source=ig_embed

Американскaтa пејачка која освои Греми изјави дека таа и „Adidas“ ја делат филозофијата за бизнисот и на прво место ја ставаат креативноста, растот и општествената одговорност. Таа, исто така, оваа соработка ја нарече  „партнерство за цел живот“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber