#bodygoals: Топ 3 Instagram профили за фитнес мотивација

6 јуни, 20190
Capture3

Без разлика дали се во прашање фитнес инструкторки или едноставно девојки во топ форма кои само сакаат да го покажат својот труд, овие девојки одлучија тоа да го споделат со нас на Instagram. Во оваа прилика ви претставуваме профили на девојки кои се апсолутно одлична инспирација! Па, да почнеме …

#1 Pamela Reif

#2 Julia Muniz

#3 Alexis Ren

View this post on Instagram

Cenotes

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber