Бомба и во шестата деценија: Селма Хајек ќе ве остави без здив!

16 јануари, 20190
selma

Актерката го покажа згодното тело!

Актерката Селма Хајек е една од најсексипилните жени на денешницата. Таа нема проблем да го покаже нејзиното прекрасно тело на социјални мрежи, па така неодамна на Instagram сподели провокативни фотографии.

View this post on Instagram

#nature #naturaleza

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Имено, мексичко-американска актерка на својот профил објави видео на кое се гледа како ужива покрај базенот:

На фотографиите и видеата од непозна локација, можете да видите дека актерката ужива во јога, коктели и прекрасни плажи. Не се сомневаме дека видеата што следат ќе ја загреат имагинацијата на секој маж.

View this post on Instagram

#zen

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber