Чисто злато: Rihanna гo претстави летниот хајлајтер

10 април, 20190
riri

Веднаш штом настапи убавото време, Ријана почна да рекламира производи од својата козметичка Fenty Beauty.

Главното лице за кампањата за Body Lava хајлајтерот е самата таа, а поради тоа, таа се сликаше во златен фустан, со чевли и накит во истата боја.

Покрај двете постари нијанси за тело, ја презентираше и новата Tophy Wife, металик златна.https://www.instagram.com/p/BwEYVecBa7o/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber