Џуд Ло го покажа совршеното тело: 46- годишниот папа со тело на супермодел

10 април, 20190
s

Џуд Ло e еден од најатрактивните британски актери, кој набрзо по втор пат ќе застане на лудиот камен со долгогодишната девојка Филипa Коан, ги воодушеви присутните на сетот на попшуларната серија „The New Pope“ во Венеција.

https://www.instagram.com/p/BwCF5HkAv6z/?utm_source=ig_embed

Ло снимаше сцена на плажата во бели „Speedo“ гаќички, а затегнатото тело и плочките на овој 46-годишен човек предизвикаа бурни реакции како кај присутните така и кај корисниците на социјалните мрежи.

https://www.instagram.com/p/BwCdj5qAHTH/?utm_source=ig_embed

Во едно интервју од пред неколку години, актерот откри дека за потребите на филмот „Anna Karenina “ ставил неколку килограми вишок, но неговиот инструктор за фитнес, Џони Силмон, му помогнал да го дефинира телото.

„Џони ме натера да го променам начинот на исхрана и физичката активност. Тој ми даде различни видови на вежби – јога, бокс, веслање, трчање“ … – рече актерот, а дека напорната работа се исплати, покажуваат и фотографиите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber