ComfyCush се прогласени за најудобните Vans патики

9 мај, 20190
vans

Дали некогаш сте се подготвувале за патување и сте размислувале во кои патики да патувате, да изгледаат одлично, но и да се удобни за повеќечасовно пешачење? Култниот бренд Vans, постојано ги следи претстојните трендови, но исто така и потребите на своите клиенти, и само што воведе патики кои  секое патување ќе го претворат како да одите „по облаците“.

Прогласени се за најудобните Vans патики некогаш, ComfyCush со нови меки перничиња и пена. Секои патики имаат нова технологија за подобрување на стисокот и чувството на стабилност, дополнителна потпора на стапалата и обликувана конструкција на пена и гума, што го прави овој модел на патики најлесен и најудобен до сега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber