Модни трикови од серијата „Gossip Girl“

9 мај, 20190
љљљљ

Иако снимањето на популарната серија „Gossip Girl“ заврши пред седум години, многу девојки не ja заборавиле. Исто како „Sex And The City“, „Gossip Girl“ остави моќен моден впечаток на сите девојки што верно ja следеа. Иако помина речиси една деценија од кога оваа серија се емитуваше на малите екрани, многу комбинации на облека сѐ сеуште се многу популарни и посакувани.

Без оглед на тоа дали сте биле во тимот на Блер или во тимот на Серена, ќе сакате да ги испробате овие модни трикови.

Раскошно венче може да ја корегира секоја фризура

Комплетите кои имаат сукњи наместо панталони се навистина интересни

View this post on Instagram

@mango #MANGOGirls #ad

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on

Доколенките дополнително ќе го разубават секој аутфит

Не плашете се од впечатливи дезени

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber