Џенифер Лопез блескаше во Торонто, но потоа за малку ќе се случеше страшна несреќа

10 септември, 20190
J Lo

Атрактивната и модерна Џенифер Лопез, ги воодушеви сите кога се појави на црвениот тепих во Торонто заедно со нејзиниот вереник Алекс Родригез.

И додека од сите страни пристигнуваат пофалби за нејзиниот изглед, на интернет се појави видео што ја шокираше јавноста.

Имено, додека самоуверената и убава Џеј Ло ја поздравуваше публиката од балконот, непосредно пред премиерата на нејзиниот нов филм „Hustlers“, за малку ќе се случеше ужасна несреќа. Додека им мавташе на своите фанови и присутни, Џенифер се лизна и за малку ќе паднеше од балконот.

Погледнете самите…

https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=uYFZ80Q4sDs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber