Неверојатна сцена од Москва: Луѓето зачудено гледаа во небото поради овој човек

6 септември, 20190
r

Меѓу нас, има луѓе кои се неверојатно смели и честопати се впуштаат во предизвици кои ни го одземаат здивот. Еден таков „суперхерој“ е снимен во Москва.

Поточно, храбриот човек одеше по јаже заврзано меѓу два облакодери, на висина од 300 метри!

Погледнете:

Многумина беа исплашени од оваа сцена, но социјалните мрежи набрзо беа преплавени со коментари полни со восхит кон храбриот човек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber