Единствено таа го покажа својот изглед пред и после Оскарите: За вакво нешто малкумина имаат храброст!

26 февруари, 20190
j lo 3

Латино дивата Џенифер Лопез на доделувањето на Оскарите се пресоблече два пати.

На церемонијата на Оскарите, таа носеше сребрена тоалета од стакленца, а на забава организирана од Венети Фер таа облече син фустан. Двете изданија беа чисто совршенство за 49-годишната пејачка која беше во друштво на нејзиното момче Алекс Родригез. Џеј Ло објави видео на нејзиниот Instagram профил во кое таа го покажа целиот процес на подготвување за овој одличен настан.

Од жена без грам шминка, која можеме да ја видиме на почетокот на видеото, па до дива, како што изгледаше на крајот на видеото со професионална шминка, стилска фризура и елегантна тоалета.

Многумина беа среќни што оваа позната дама немаше проблем да го покаже своето лице без шминка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber