Зошто Twitter полуде по фустанот на Emmа Stone на Оскарите?

26 февруари, 20190
ema mama

Актерката на Оскарите носеше фустан на Луј Вутон со кој остави многумина гладни. Промоцијата на филмот „The Favourite“ заврши на најпрестижните награди во Hollywood со стил. Фустанот со облик на пчелично саќе, во златно-кафени тонови ретко кој остави рамнодушен, а се чини дека Twitter особено се „загреа“ за дизајнот.

„Фустанот на Emma Stone изгледа како вафлa, еднаш кога ќе го забележите тоа, нема да можете да го заборавите”, рече еден корисник на оваа социјална мрежа.

Додека друга корисничка напиша дека фустанот на Emma ја потсетува на нејзиниот појадок.

Филмот „The Favorite“ имаше многу номинации, вклучувајќи ја и номинацијата за најдобар филм. И самата Stone имаше номинација за најдобра споредна актерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber