Познатата манекенка Irina Shayk дизајнираше преслатка ташничка

26 февруари, 20190
irina

Каква ташна носи манекенката навечер?

Познатата манекенка ја продолжува својата соработка со францускиот моден бренд The Kooples. Таа веќе дизајнираше ташна со која често може да се види на улиците во Њујорк.

The Kooples и Irina го претставија новиот модел кој повторно го рекламира самата манекенка на улиците на градот во текот на ноќта. Ташните се дизајнирани во две бои: црна со крокодилска кожа и сребрена која се прелива. Ирина моментално е на Модната недела во Милано, каде што ќе „прошета“ низ модните патеки на светските дизајнери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber