Кој имаше најдобар make-up и фризура на доделувањето на Оскари 2019.?

26 февруари, 20190
ggg

Ноќ на гламур и елеганција

На овогодинешните Оскари видовме прекрасни  beauty изгледи и фризури за паметење. Од класични холивудски бранови до современи плетенки и тренди боб фризури, погледнете какви се фризури ќе копираме оваа година.

Charlize Theron

Danai Gurira

Emma Stone

Taylor Hill

Rosie Huntington-Whiteley

Adriana Lima

Priyanka Chopra

Chrissy Teigen

Lupita Nyong’o

https://www.instagram.com/p/BuTL1UvA6RN/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_script

Amandla Stenberg

Irina Shayk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber