Ен Хатавеј: Бегство од мамурлак

31 јануари, 20190
en

Оскаровката Ен Хатавеј во шоуто на Елен Диџенерис призна дека имала проблеми со алкохолот и дека одлучила да не го консумира 18 години поради синот на Џонатан.

Таа откри дека пред три месеци целосно се откажала од алкохолот и дека причината да му застане на патот на порокот всушност е нејзиниот тригодишен син Џонатан.

– Минатиот октомври, си ветив дека нема да пијам алкохол следните 18 години, односно додека мојот син е во мојата куќа. Тој сега е во години кога сум му потребна уште од раните утрински часови – рече Ен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber