ЕВА ЛОНГОРИЈА – ОСВОЈУВА НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ

1 февруари, 20190
ева 2

Ева Лонгорија е вистинска трендсетерка без грешка. На премиерата на филмот во Лос Анџелес, таа блесна на црвениот тепих во бело одело. Во мода се пошироки модели кои доаѓаат во комбинација со панталони кои исто така не се припиени до телото. Оделата најчесто ги поврзуваме со деловни настани, но  нејзината комбинација е идеална за црвениот тепих.

Нежното одело на омилената „домаќинка“ ја истакна нејзината нова линија. Во преден план го истакна деколтето, но она што е најважно е дека истовремено изгледа гламурозно и удобно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber