Борба за Џенифер Лопез: Поранешниот дечко полудува, а сегашниот е среќен што му завидуваат

1 февруари, 20190
hhhhhhhhhh

Џенифер Лопез и пркоси на биологијата и на сите закони за стареење. Иако го прослави јубилејниот 50-ти роденден, таа изгледа двапати помлада, а тајната на нејзиниот изглед е во добрата генетика, исхраната и напорните тренинзи. Во ова има поддршка од нејзиниот емотивен партнер Алекс Родригез, кој е нејзин партнер во фитнес салата.

View this post on Instagram

You make me feel like a kid again.

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Нејзината најнова фотографија на Instagram, покажа многу видливи резултати од големото одрекување и напорната работа.

View this post on Instagram

Waiting on you, @marcanthony. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on

Никој не остана рамнодушен на нејзиниот изглед, ниту пак Пи Диди со кој беше во врска од 1999. до почетокот на 2001. година.

https://www.instagram.com/p/BtQdIKeAMQg/?utm_source=ig_embed

-О, мој Боже, напиша раперот, а поранешниот играч на бејзбол не издржа да не искоментира – Колку среќен човек сум јас – напиша кратко под фотографијата на неговата драга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber