И оваа сезона ќе носиме каубојски чизми

18 февруари, 20190
сџ

Ви ги претставуваме најдобрите каубојски чизми од актуелната понуда.

Каубојските чизми се од низата на неочекувани трендови кои ги обожаваме веќе неколку сезони. Иако очекувавме дека ќе ни  здосадат после една сезона, дизајнерите се обидоа од почеток да нѐ изненадат со неочекуваните модели, а кога ќе откриете колку се удобни и вие ќе се заљубите во нив. Каубојски чизми најдовме во луксузните брендови како што се Givenchy,  Saint Laurent, Chloé и други, додека одлични high-street верзии подготвија Zara и Mango.

Во галеријата ви го претставуваме изборот од најдобрите модели на каубојски чизми од актуелната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber