И понатаму се крие од медиумите: Се појавија нови папарацо фотографии од Irina Shayk

15 март, 20190
ирина

По гласините за наводната љубов на нејзиниот сопруг и Lady Gaga, ситуацијата не се смирува.

Irina Shayk, ни крива ни должна е вклучена во аферата, а главните актери се нејзиниот партнер Bradley Cooper и неговата колешка од филмот “А Star Is born”, Lady Gaga.

Имено, хемијата помеѓу актерот и пејачката сите ја забележаа, а на нивниот заеднички настап се препуштија на емоциите на песната и целосно ја изнервираа Irina, која с ѐ гледаше од публиката.

После тоа, светот е не престанува да зборува за наводната љубов помеѓу Gaga и Bradley.

Една од најубавите жени во светот е фотографирана од страна на светските папараци како излегува од теретана, а таа обидувајќи се да се сокрие, си ја покри главата со јакна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber