Irina Shayk во шик црвен Versace kомплет во New York

10 јануари, 20190
ирина 0

Прекрасно издание од глава до пети.

Супермоделот Ирина Шајк не престанува да не воодушевува со модниот избор откако почна да го придружува сопругот Бредли Купер на настани поврзани со промоцијата на неговиот нов филм „A Star Is Born“.

Се чини дека моделот во овој момент обожава да носи палта на настани. Минатата недела носеше Burberry палто на филмскиот фестивал во Палм Спрингс, додека на вчерашниот настан облече палто на Versace.

Палтото го искомбинира со кожна чанта и чизми со златни детали од колекцијата на брендот Versace.

Неверојатната  црвеникава нијанса на палтото од колекцијата за 2019. година совршено ја надополнува фигурата на Ирина и бронзениот тен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber