Крис Џенер ја промени фризурата и во целост ја ископира Ким Кардашијан

10 јануари, 20190
ким

Дали баш сите во ова семејство сакаат да изгледаат како Ким?

Дали можете да ја замислите Крис Џенер без препознатливата кратка фризура?

Иако ви е тешко да претпоставите како изгледа сега, ви откриваме дека познатата мајка Кардашијан одлучи да ја продолжи косата и да ја ископира фризурата на нејзината најпозната ќерка.

Со т.н. „завеса“ шишки и коса врзана во пунџа Крис и Ким изгледаат како близначки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber