Каде е тој, таму и ТАА!

27 мај, 20190
hajdi2

Супермоделот и музичар се неразделни.

Супермоделот Хајди Клум (45) и нејзиниот свршеник, музичар Том Каулиќ (29), почнаа да се забавуваат во март минатата година, а се верија на Бадник.

А, за да му покажат на светот дека се заљубени, објавија романтична слика од бакнежот на Instagram.

Парот во моментов е во Берлин, каде што Хајди го очекува финалето од “Next Top Model”, а бендот на Том, Токио хотел, има настап.

„Време е за шоуто на Токио Хотел! БЕРЛИН“, напиша Хајди во описот на сликата каде што го прегрна вереникот околу половината, а тој ја бакна.

Парот во Берлин е придружуван од децата на Хајди – Лу (9), Хенри (14), Јохан (12) и Хелена (15).

View this post on Instagram

Show Time @tokiohotel BERLIN ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber