Поранешната е подобра!

27 мај, 20190
mad

Додека поранешниот се тепа во Кан, таа пее.

Прекрасната пејачка Медисон Бир, стана позната благодарение на талентот, но и на Џастин Бибер.

Пред неколку години, пејачот подели видео на кое пее Медисон, поради што многумина ја нарекуваат негова штитеничка.

Дека ова внимание и помогна е точно, а Медисон од убавица која објавува видеа на Интернет, стана пејачка кој настапи на музичкиот фестивал во Калифорнија минатиот викенд.

Поточно, таа одржа концерт истиот ден кога светските медиуми објавија дека нејзиното поранешно момче, Бруклин Бекам, се степа со девојката, манекенката Хана Крос во Кан. Вака изгледа Хана Крос:

https://www.instagram.com/p/Bxkld1NnKpi/?utm_source=ig_embed

Погледнете ја и слушнете ја поранешната девојка:

View this post on Instagram

do not disturb 💻📱📟

A post shared by madison beer (@madisonbeer) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by madison beer (@madisonbeer) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber