Кајли и Кендал Џенер: Со заеднички сили во make-up светот

29 март, 20190
Capture

Откако го маѓепса makeup светот со брендот Kylie Cosmetics, Кајли Џенер оствари соработка со речиси сите сестри, освен со Кендал.

View this post on Instagram

Setting Powders 💕 Launching March 7

A post shared by Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) on

Но, изгледа дека и тоа ќе се промени. Таа неодамна на својот Instagram live ги праша своите фанови: „Можеме ли да соработуваме со Кендал?” Таа кимна со главата како знак на одобрување и додаде „Shhh“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber