Како да ги носиме тренди бициклистичките панталони?

4 март, 20190
22

Необичен тренд кој планираме да го испробаме.

Трендот на бициклистички се појави минатата година, но имавме чувство дека тоа ќе биде краткотрајно, па затоа сме изненадени дека оваа сезона сѐ повеќе трендсетери го носат овој необичен тренд, а high-street понудата e преполна со нив. Ако сѐ уште не знаете како да ги комбинирате, погледнете ги некои од најдобрите комбинации на нашите омилени трендсетерки кои најчесто ги комбинираат со oversized сакоа или кошули.

View this post on Instagram

can u guess my fav color?

A post shared by Sylvie Mus (@sylviemus_) on

View this post on Instagram

Biking to the office kind of day

A post shared by Sophia Roe (@sophiaroe) on

View this post on Instagram

Over the shoulder

A post shared by Sophia Roe (@sophiaroe) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber