Како јин и јанг: Кога два познати брендови ќе ги здружат силите

3 август, 20190
p

Француска модна куќа Givenchy, направи патики во соработка со јапонската компанија за спортска облека Onitsuka Tiger, попознатa како Asics.

Станува збор за моделот Nippon Made Mexico 66 GDX, кој може да се најде во црна и бела варијанта.

Од едната страна е ознаката на Givenchy, a од другата страна е логото на познатиот бренд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber