Како реагира Beyoncé кога Jay Z разговара со друга убавица

10 јуни, 20190
b

Дека славата и популарноста не ги штитат од болките кои ги имаат обичните луѓе, докажуваат Beyoncé и Jay Z. Имено, светски популарната двојка јавно зборуваше за кризата што ја имаа поради неверството на раперот, кој може да се пофали со титулата на првиот хип-хоп милијардер.

Иако се чинеше дека проблемите ги оставиле во минатото, заедничката посета на кошаркарскиот натпревар потврди дека прељубата не е нешто што лесно може да се заборави. Имено, покрај нив седеше Nicole Curran, сопругата на Joe Lacob, кој е сопственик на Golden State Warriors, односно на клубот чиj натпревар го следеа. Jay Z разговараше со убавата Nicole, а на Beyoncé воопшто не и се допадна тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber