Се разведуваат три години: Бред Пит и постави услов на Анџелина Џоли

10 јуни, 20190
Ј

Поминаа речиси три години откако актерката Анџелина Џоли поднесе барање за развод од Бред Пит, а се чини дека би можело да помине уште толку време додека да заврши агонијата околу разводот.

https://www.instagram.com/p/_4X8IGQOp8/?utm_source=ig_embed

Бред и неговиот правен тим преземаат нови чекори за Анџелина да ги потпише документите за развод откако го одложуваше процесот.

https://www.instagram.com/p/Bi37-yehG3D/?utm_source=ig_embed

Холивудскиот актер побара од неговите адвокати да побараат помош од судијата за да го одреди крајниот датум, односно рок за развод и парична казна, доколку Анџелина не се придржува на  датумот кој ќе го одреди судијата.

https://www.instagram.com/p/9wzq9rQOjk/?utm_source=ig_embed

– Тој беше неверојатно трпелив за време на целиот процес на развод, и покрај тоа што повеќе пати беше доведен до лудило. Тој е болен и уморен од Анџелина, која го одложува нивниот развод. За Анџелина ова стана речиси како игра – тврди извор близок до актерот, вели klix.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber