Кога Converse и Mili Bobi Braun ќе ги здружат силите

1 август, 20190
s

Сè попопуларната млада актерка Мili Бobi Бraun, ѕвездата на серијата „Stranger Things“, започна соработка со брендот Converse.

Таа ги дизајнираше принтовите за патиките Chuck Taylor All Star Hi i Chuck Taylor All Star Ox во 10 различни нијанси и дезени.

Колекцијата на Mili може да се купи на официјалната веб-страни на компанијата.

https://www.instagram.com/p/B0MJmCJFnkv/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber