Најпродаваниот производ: Исцртајте сами совршени веѓи!

2 август, 20190
Capture

Поминаа четири години откако куќата Glossier лансираше еден од своите најпродавани производи Boy Brow, кој се продава на секои 32 секунди.

Сега пристигна и неговата совршена верзија, Brow Flick.

Тоа е течен молив-ајлајнер кој може да се исцртуваат тенки линии кои личат на влакна и ги прават веѓите подебели и поприродни. Водоотпорен е и совршено прецизен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber