Која позната актерка нe убеди дека ни е потребно палто со цветен дезен?

22 јануари, 20190
flor1-790x395

Омилено пролетно модно парче и за поладните денови!

Додека ги броиме деновите до пролетта, познатата актерка Сара Полсон ни покажа дека можеме да  ја почувствуваме пролетта и во зимските месеци со капути со цветен дезен.

Во овој случај, Сара се одлучи за балонер на американскиот дизајнер Мајкл Корс, под него носеше кожен Хермес фустан со маслинесто зелена боја, а ја заврши комбинацијата со црвени чевли.

Во истиот момент, бевме инспирирани да одиме во потрага по нашите цветни парчиња, а во актуелната понуда пронајдовме многу интересни палта, јакни и мантили од овој популарен модел.

Нив ги нудат голем број на брендови, вклучувајќи ги и Acne Studios, Prada, Miu Miu, Rochas и Gucci.

Во галеријата ви претставуваме дел од нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber