7 нови парфеми идеални за пролет

22 јануари, 20190
thumbnail

Сакате да го промените парфемот што го користевте со години?

Еве ви шанса ….

Како и во сферата на облеката, така и во светот на парфемите, најпознатите дизајнери на денешницата сакаат да не изненадат со нови мириси во кои можеме веќе оваа пролет да се заљубиме.

Седум нови парфеми со потпис на модните куќи Chloe, Escade, Balenciaga …

Изберете го мирисот на вашата пролет и оставете траг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber