Латино дивата ги разубавува фотографиите за социјалните мрежи? Погледнете како Џеј Ло навистина изгледа на плажа

22 март, 20190
j lo 3

Instagram или реалност? Што одбирате вие?

Иако е идол на многу жени поради нејзиниот изглед, фотографијата што е објавена докажува дека ниту Џенифер Лопез не е совршена, како што многумина мислат.

Имено, популарната пејачка се опушти на романтичниот одмор на Бахамите, каде што нејзиното момче, Алекс Родригес, ја запроси. Во таа прилика, Џенифер е фотографирана во дводелен костим за капење, кој ги откри нејзините недостатоци, иако многумина очекуваa совршено рамен стомак и совршено тенка фигура. Со оглед на тоа дека е во петтата деценија од животот, не постои сомнеж дека Џеј Ло изгледа извонредно, но очигледно е дека и таа е уште една во низата на светските ѕвезди кои користат фотошоп за да изгледаат беспрекорно во виртуелниот свет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber