Еве зошто Тејлор Сфивт ја крие врската од очите на јавноста

22 март, 20190
tt

За да не ја урочат…

Додека во последно време се шпекулира за венчавката на познатата двојка, Тејлор Свифт и Џои Алвин, популарната пејачка не сака да одговори ништо поврзано со тоа и цврсто ја чува својата врска од јавноста.

Според странските медиуми, извор близок до пејачката откри дека Тејлор и Џои благодарение на тоа, денес се толку многу заљубени еден во друг и дека „приватната“ врска им помогнала подобро да се запознаат. Исто така, изворот откри дека Џои е вистински џентлмен, дека исклучително ја почитува Тејлор, но дека тој се повеќе се зборува за нивната свадба. Токму поради ова, очигледно е дека пејачката сака помирен живот со својот партнер, далеку од многуте папараци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber