Маките на Khloé Kardashian

3 јули, 20190
k

Chloe Kardashian на социјалните мрежи објави фотографија која ја чинеше многу нерви. Имено, ријалити ѕвездата конечно успеа да ги собере сите свои сестри, сите четири заедно – Kim, Kourtney, Kylie и Kendall, но заедничкото фотографирање не помина без мака…

– Нема ништо поубаво од фотографија со сите мои сестри. Вие немате идеја колку е тешко да се собереме сите заедно за една фотографија и да се погрижиме сите да гледаме во камерата. А за да добијам „одобрение“ за фотографијата е посебна приказна … – напиша Chloe и додаде дека е малку лута бидејќи Kim ја „украла“ нејзината фотографија и ја објавила на нејзиниот Instagram профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber