Ryan Reynolds и Blake Lively: Подготовки за новиот член на семејството

3 јули, 20190
b

Ryan Reynolds (42)  и Blake Lively (31) се подготвуваат за доаѓањето на третото дете.

Познати се по тоа дека не се вклопуваат во холивудските клишеа, актерите со Ines (2) и James (4), кои сеуште се возат во колички, ги посетуваат продавниците за бебиња во Њујорк Бебе и избираат работи за петтиот член на среќното семејство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber