Што ги поврзува Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey?

2 јули, 20190
м

Летен хит во најава!

Иако соработката на овие три поп-диви е објавена веќе неколку месеци, конечно откривме што ги натерало да ги здружат силите.

Се работи за новиот филм – Charlie’s Angels  кој оваа есен ќе пристигне во кината, а во главните улоги на овој пат ќе ги гледаме Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinsk, во режија на Elizabeth Banks, која исто така се појавува во филмот. Пристигна и првиот трејлер за возбудливата нова авантура на Charlie’s Angels, а откриено е дека Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey ги здружија силите за тематската песна на филмот. Во продолжение ви го претставуваме официјалниот трејлер и дел од новата песна на три поп-диви.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber