Maжот на Nicole Kidman до детаљ опиша каква е убавата актерка во кревет!

12 март, 20190
nicole

Песната „Gemini“ која Кит Урбан ја објави  минатата година е всушност песна за Никол Кидман, неговата сопрга.

За британскиот INews призна дека стиховите го опишуваат нивниот однос, но исто така и сексот кој го има со својата сопруга.

Тој посебно обрнал внимание на стиховите кои најдобро ја опишуваат: „She’s a maniac in the bed, but brainiac in her head“. (Таа е манијак во кревет, но умница во главата). Исто така, во продолжение на песната го споменува спонтаниот секс во текот на ноќта кога двајцата ќе се разбудат.

Исто така призна дека Кидман ја обожава оваа песна, а ја напишал затоа што неговата соработничка Џулија Мајклс го замолила да напише нешто на таа тема, за неговата позната сопруга. Урбан и Кидман се заедно повеќе од десет години, а во бракот добија две ќерки, Сандеј Роуз и Фејт Маргарет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber