Мед-руса: Најмодерната боја на коса за оваа сезона

24 мај, 20190
ll

Сигурно се прашувате: „Што е мед-русокоса?”

Таа е толку топла и привлечна, а најдобро ќе го опишеме ако кажеме дека е прекрасна руса нијанса полна со карамела и златен отсјај.

Мед-русокоса е моментално една од најмодерните бои за коса  во светот, но сепак треба да бидете малку претпазливи со оваа боја: ако имате потемрен тен, таа не е за вас.

Во продолжение погледнете како изгледа оваа прекрасна нијанса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber