Парис Хилтон ја откри тајната за својата блескава кожа

24 мај, 20190
ph

Парис Хилтон (38), жена која може да си ги дозволи најскапите производи за нега на кожата, всушност користи производ кој е достапен за нас и не е скап.

Станува збор за лосион за бебиња кој можеме да го најдеме во секоја продавница, а вашата кожа ја прави дацизгледа свежа, мека и одлична.

View this post on Instagram

Missing my iconic Queen Tinkerbell. 👑🐕✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Париз навистина изгледа како да не остарела уште од снимањето на серијата “Едноставен живот” (која беше емитувана од 2003.-2007. година) во која учествуваше со Никол Ричи.

Два козметички производи кои постојано и се при рака се розев кармин и парфем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber