Мichael Мadsen направи хаос во сообраќајот, алкохолот го однесе во затвор!

26 март, 20190
cs

Актерот Мichael Мadsen е уапсен поради возење под дејство на алкохол, бидејќи го удри својот “Land Rover”.

Ѕвездата на многуте филмови на Quentin Tarantino, меѓу кои се „Reservoir Dogs“ , „Kill Bill“ и други, управувал со својот автомобил под влијание на алкохол и удрил во столб до патот. Актерот (61) не е повреден, но тој издувал 0,10 промили, а дозволената граница во Калифорнија е 0,08, па затоа бил уапсен и спроведен.

https://www.youtube.com/watch?v=NzxkedHoSs4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber