Miranda Kerr: Со нетрпение го чека бебето

19 јули, 20190
33

Aвстралиската манекенка Miranda Kerr  (36), на промоцијата на новата кампања на Louis Vuitton покажа дека одлично ја поднесува третата бременост.

Поранешниот ангел на брендот Victoria’s Secret  од бракот со Orlando Bloom го има синот Flynn (8), a третото дете го очекува со вториот сопруг, Evan Spiegel (28), основач на Snapchat со кого во мај го доби синот Hart.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber