Модна игра: Rihanna во креација потпишана од John Galliano

8 мај, 20190
riri 2

Насловната страна на мајскиот број на магазинот Harper’s Bazaar, кој во целост е посветен на убавината, го краси Rihanna.

Пејачката е нашминкана со интензивна шминка од својата Fenty Beauty колекција, а на себе, помеѓу останатото, има креација на John Galliano за брендот Maison Margiela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris